Hubnu, hubneš, hubneme... podfuky s hubnutím

Jak správně hubnout?

Tyto stránky nejsou odbornou poradnou pro postupy správného snižování hmotnosti - je to záležitost příliš individuální, abychom si dovolili zjednodušení a zobecnění, která bychom zde mohli vystavit. Hubnutí je nicméně provázeno řadou mýtů. Nutriční specialistka z partnerského sdružení Anabell Jaroslava Toutonghi zpracovala informaci o sedmi mýtech, kterých se doporučujeme vyvarovat. Text je k dispozici Zde.

Je třeba upozornit, že existuje řada výrobců a prodejců, kteří zneužívají citlivosti zejména žen a dívek k tématu nadváhy a obezity. V reklamě se zaměřují na tuto cílovou skupinu způsobem, který by soudného člověka měl varovat, posuďte sami:

"S Emulipsem jsem zhubla 10 kg!! A to nejlepší na tom je, že jsem se nemusela trápit žádnými dietami a cvičením, stačilo ho užívat pravidelně 3 krát denně po jídle a kila šla dolů. Je vhodný i pro kojící maminky, které chtějí shodit po porodu a podporuje tvorbu mateřského mléka.

Emulips je přírodní doplněk stravy – reguluje váhu, upravuje zažívání, hladinu cholesterolu a krevního tlaku a říká se mu „žlučník v lahvičce“. Nejlepší je cena!" ... atd.

Nebuďte to Vy!